FINANČNÍ ANALYTIK - JUNIOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Zvládáte práci v Excelu a máte ekonomické případně technické vzdělání? Domluvíte se k tomu anglicky alespoň na středně pokročilé úrovni?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici

FINANČNÍ ANALYTIK - JUNIOR (28 - 32.000,-Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za pravidelné reporty
  • vytváření analýz
  • úzká spolupráce s výrobou
  • zajišťování výkazů
  • tvorba podkladů pro vedení finančního oddělení

Nabízíme

  • čtvrtletní odměny při plnění plánů
  • pracovní doba 37,5 hod týdně
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického případně technického zaměření
  • znalost AJ alespoň na středně pokročilé úrovni
  • výborná znalost Excelu (kontingenční tabulky, funkce)
  • samostatnost, proaktivní přístup

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Božena Švamberková

Telefon: +420 775787342

Kód: 9826

Místo práce: Středočeský kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé