MANAŽER OBCHODNÍ SKUPINY

SMS finanční poradenství, a.s.
Antonínovo nám. 92,
738 02 Frýdek-Místek

Přijmeme do kolektivu spolupracovníka na pozici manažera obchodní skupiny pro naši finanční a makléřskou společnost. Hledáme uchazeče, který umí vést a motivovat tým finančních poradců, s citem pro manažerskou a organizační práci, komunikativního a cílevědomého jedince.

NABÍZÍME:

  • vlastní výběr spolupracovníků a jejich zapracování,
  • profesionální manažerské školení,
  • certifikaci u ČNB,
  • nadstandardní ocenění za Vaši práci manažera (plus bonusy a firemní benefity – notebook, telefonní tarif),
  • sekretářky, které aktivně vyhledávají obchodní příležitosti pro celý tým (call centrum).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení pohovorů s uchazeči o práci,
  • vedení týmových porad,
  • školení produktových a obchodních dovedností,
  • školení na firemní software,
  • motivování obchodního týmu finančních poradců,
  • následný reporting za celou skupinu.

VHODNÉ PRO:

  • absolventy středních a vysokých škol (ekonomické nebo finanční zaměření výhodou, ne podmínkou),
  • podnikatelé nebo manažery z významných společností,
  • osoby se znalosti problematiky finančního trhu v ČR.

POŽADAVKY:

  • práce na PC,
  • řidičský průkaz sk. "B",
  • výborné komunikační schopnosti,
  • organizační schopnosti,
  • časová flexibilita,
  • čistý trestní rejstřík,
  • zkušenosti s finančním poradenstvím výhodou.

PRACOVNÍ POMĚR:

  • plný úvazek na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na email: sms.kariera@gmail.com.

Firma: Securing s.r.o.

Kontakt: Bc. Radka KOTÁSKOVÁ
Antonínovo nám. 92

Telefon: 736 503 071

Místo práce: Frýdek-Místek, Ostrava, Opava, Bruntál

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé