FINANČNÍ KONZULTANT

SMS finanční poradenství, a.s.
Antonínovo nám. 92,
738 02 Frýdek-Místek

Společnost SMS finanční poradenství, a.s. hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici finanční konzultant/konzultantka s možností vybudování vlastního týmu.

NÁPLŇ PRÁCE

  •     Poradenství v oblasti financí
  •     Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
  •     Dlouhodobý servis stávajícím klientům společnosti
  •     Vyhledávání obchodních příležitostí

NABÍZÍME

  •    Databázi stávajících klientů
  •    Nové schůzky domluvené vlastním call centrem
  •    Profesionální školení
  •    Karierní růst
  •    Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu
  •    Firemní benefity (možnost využívání firemního notebooku, mobilního telefonu a firemního auta)
  •    Práci na HPP nebo ŽL – dle dohody
  •    Nástup možný ihned

POŽADUJEME

  •     Min. SŠ vzdělání
  •     Spolehlivost a zodpovědnost v péči o klienty
  •     Základní znalost PC
  •     Schopnost komunikace a argumentace
  •     Ochota učit se novým věcem
  •     Řidičský průkaz sk. „B“ výhodou

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na email: sms.kariera@gmail.com.

Firma: Securing s.r.o.

Kontakt: Bc. Radka KOTÁSKOVÁ
Antonínovo nám. 92

Telefon: 736 503 071

Místo práce: Zlín, Otrokovice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé