Nabídky práce do e-mailu

Fleet manager – Kostelec nad Orlicí

Pro spediční společnost sídlící v regionu Kostelce nad Orlicí, hledáme vhodné pracovníky na výše uvedenou pozici.

Požadavky klienta:

  • VOŠ nebo SŠ
  • Praxe v oboru min výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikativnost, časovou flexibilitu, samostatnost
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu

Pracovní náplň:

  • Kontrola spotřeb phm vozidel
  • Vyhodnocování jízdního stylu řidičů
  • Komunikace s řidiči
  • Práce s telematickým systémem
  • Tvorba reportingu spotřeb

Klient nabízí:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Samostatnou a odpovědnou práci v malém kolektivu
  • Jistotu a zázemí stabilní české společnosti
  • Odbornou pomoc a zaškolení
  • Motivační platové ohodnocení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost zajištění dopravy z Hradce Králové a Ústí nad Orlicí
  • Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Splňujete alespoň většinu výše uvedených požadavků a máte o pozici zájem? Zašlete nám své CV prostřednictvím odpovědního formuláře, či volejte na 736 482 328. Či pokud znáte někoho, kdo by byl vhodným kandidátem na tuto pozici, nebojte se nám ho doporučit. Finanční odměna Vás nemine.

CustomerCategory

Strojirenstvi-technika

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 736 482 328