Handler (zásobovač výrobní linky)

Ste absolventom strednej či vysokej školy, no baví Vás manuálna práca? Práca na PC Vám nerobí problém? Potom ste náš človek!

Do výrobnej spoločnosti AU Optronics hľadáme zamestnanca na pozíciu Operátor. Práca je svojim zameraním vhodná skôr pre muža.

Náplň práce:

  • doplňovanie materiálu na výrobnú linku
  • práca s PC
  • evidencia dodaného materiálu

Požadujeme:

  • dlhodobú spoluprácu
  • základnú znalosť práce s PC
  • angličtinu - aspoň slabé základy
  • manuálnu zručnosť

Čo Vám ponúkame?

  • dlhodobú spoluprácu na plný úväzok
  • prácu v stabilnej spoločnosti v čistom a modernom prostredí
  • zaškolenie na danej pozícii
  • mzda od 16.000 Kč čistého
  • firemné benefity - zvýhodnené balíčky volaní v ČR a SR
  • možnost nadčasov a zarobiť si tak viac
  • týždenné zálohy na mzdu (vyplácané každý pondelok)
  • starostlivosť nášho agentúrneho koordinátora na pracovisku
  • pracuje sa formou krátky a dlhý týždeň - striedavo denné a nočné zmeny; tj. pracujete približne 15 dní v mesiaci (zmenový kalendár mesiac vopred)

Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a myslíte si, že je to vhodná práca pre Vás, ozvite sa nám na tel. číslo +420 773 741 814, prípadne si k nám zašlite svoj životopis na email vargova@jobs4joy.cz a my si Vás pozveme na pohovor.

Firma: Jobs 4 Joy SE

Kontakt: Viktória Vargová
Zvonařka 14
61700 Brno

Telefon: +420773741814

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů