Nabídky práce do e-mailu

Hledá se obchodní talent!

Pro našeho klienta, ryze českou a stabilní společnost se zaměřením na vývoj výrobu distribuci a aplikaci právních, ekonomických a informačních systémů právě hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Obchodníka/ce pro region Praha nebo Brno.

Pracovní náplň

  • Prezentace a prodej produktů na předem připravených jednáních
  • Rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů
  • Správa zákaznického portfolia v daném regionu
  • Plnění obchodních cílů společnosti
  • Pravidelný reporting
  • B2B obchod
  • Sídlo firmy v Praze

Požadavky na kandidáta

  • Ukončené SŠ vzdělání s adekvátní praxí či absolvent VŠ
  • Výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • Proaktivní a obchodně orientovanou osobnost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Praxe na obdobné pozici
  • Uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)
  • Chuť pracovat v zajímavém oboru
  • Zápal pro práci v obchodu, plus velká výhoda z oblasti finančního poradenství pro firmy jako OVB, Partners atp.

Nabídka společnosti:

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Možnost realizace
  • Přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • Zajímavé ohodnocení (základní mzda + výkonnostní bonus)
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon, notebook a služební automobil

CustomerCategory

IT-Telekomunikace;Obchod-prodej-marketing;Zakaznicky-servis

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lucie Mičková
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 601 556 724
E-mail: mickova@profeskontakt.cz