HVAC / TZB inženýr - technický dozor s aktivní AJ

Personální společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Společnosti pružně reaguje na zájem firem o nové zaměstnance. Individuálně a profesionálně přistupuje ke kandidátům, kteří hledají uplatnění. Naši kandidáti jsou pro nás především jedinečné osobnosti a partneři při výběru zaměstnání Držíme se zásady: " Lidskost, serioznost, profesionalita." Pro nás je důležitá je kvalita, ne kvantita."

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní  konzultační skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • stanovení a kontrola výměr prací a dodávek  topeni, větráni a klimatizace.
  • kontrola ocenění změn projektu
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • kontrola a odsouhlasování dílčích i konečných plateb/fakturace dodavatelům
  • úzká spolupráce s Project Managementem
  • spolupráce při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavateli
  • kontrola project managerů na jednotlivých stavbách
  • účast na jednáních a zastupování firmy v dané problematice
  • výběrová řízení na subdodavatele a jejich následná kontrola
  • kontrola uzavírání smluv s dodavateli
  • kontrola, koordinace, řízení prací a projektů
  • kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací
  • kontrola kvality provedených prací
  • kontrola a kompletnost projektové dokumentace
  • zajištění dokumentace skutečného stavu
  • řízení kontrolních dnů
  • příprava a předání díla objednateli
  • odstranění vad a nedodělků, vícepráce
  • řešení a dohled nad reklamacemi

Požadavky:

  • VŠ - strojního zaměření - obor TZB
  • praxe v oblasti  topeni, větráni a klimatizace minimálně 10 let
  • zkušenost s kontrolou a oceňováním stavebních prací a dodávek TZB
  • kontrola fakturací a výběrových řízení v oblasti TZB
  • nutná znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • autorizace v oboru TZB – podmínkou
  • přirozená autorita a systematičnost
  • schopnost dohlížet na projekty a project  managery

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci na zajímavých stavebních projektech ve stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost pracovat na nejvýznamnějších projektech v regionu Slovenska
  • práci na atraktivním projektu v oblasti výstavby průmyslových staveb
  • účast na projektech v zahraničí, práce na více projektech

Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ

Místo výkonu práce:  Bratislava a Nitriansky kraj

Firma: ALP consulting, s.r.o.

Kontakt: Michaela Veselá
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Telefon: 723644808

Místo práce: Bratislava a Nitriansky kraj, Slovensko

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé