Inženýr implementace výroby

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na post Inženýra implementace.

Náplň práce

Zahraniční pobyt u klienta za účelem seznámení, pochopení požadavku a procesu výroby, následné přenesení získaného do výroby ve společnosti.

Požadujeme

Anglický jazyk na výborné úrovní a základní německý jazyk a ochota se vzdělávat v jazyce

Nebo výbornou znalost německého jazyka

Ochota absolvovat delší zahraniční cesty zahraniční cesty,

Komunikace na vysoké úrovni, konference, telefonáty...,

Umění předat výborně informace

Zkušenost ve výrobě, automotive

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení

13. plat

Týden dovolené navíc

Jazykové kurzy

Zázemí stabilní a prosperující společnosti

Moderní pracovní prostředí

Odměny

Další benefity

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecita
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 147815

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé