INŽENÝR KVALITY – ABSOLVENTI

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jsi absolvent vysoké školy technického směru a rád bys pracoval na pozici INŽENÝR KVALITY v okrese Pelhřimov? Máš zájem se dále rozvíjet a chceš uplatnit nabyté znalosti právě na této pozici? Domluvíš se anglicky nebo německy a nechceš v práci ztratit kontakt s jazyky? Pak hledáme právě Tebe!

Perspektivní strojírenská společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici

INŽENÝR KVALITY – ABSOLVENTI (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu
  • analýza výroby problémových dodavatelů
  • řízení dodavatelských reklamací
  • hodnocení dodavatelů
  • provádění kontrol a auditů

Nabízíme

  • práci v silné mezinárodní společnosti
  • podporu při relokaci – firemní byty
  • příspěvek na dojíždění, firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
  • možnost využití cizích jazyků
  • místo výkonu práce: okres Pelhřimov

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • středně pokročilou znalost angličtiny (němčina vítána)
  • znalost nástrojů kvality (normy ISO výhodou)
  • ochotu cestovat po Evropě
  • zájem o oblast kvality, aktivní přístup

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Petra Baronová

Telefon: +420 773737664

Kód: 11984

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé