INŽENÝR KVALITY - AUTOMOTIVE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte technické vzdělání a baví Vás oblast kvality? Rádi byste využili v pracovním styku svoji komunikativní angličtinu? Chcete pracovat v perspektivní společnosti, která je známá po celém světě?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici

INŽENÝRA KVALITY - AUTOMOTIVE (35 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli
  • Činnosti spojené se vzorkováním dílů
  • Spolupráce na auditech
  • Spolupráce s výrobním provozem, vývojem a ostatními odděleními

Nabízíme

  • Zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Odborné vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme

  • Min SŠ technického směru
  • Znalost oblasti kvality v automotive
  • Znalost angličtiny nutností
  • Chuť do práce
  • Řidičský průkaz skupiny B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Veronika Zábojová

Telefon: +420 773792660

Kód: 31

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé