INŽENÝR KVALITY BRNO

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Toužíte po nové výzvě a mezinárodním pracovním prostředí?

Láká vás oblast kvalitou v automotive?

Mluvíte anglicky?

Chcete se rozvíjet a učit se nové věci?

Napište! Jste to vy, koho hledáme!

Mezinárodní výrobní, automotive společnost, která sídlí v Jihomoravském kraji, hledá posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY S ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • Spolupráce na plánování a přípravě výroby
  • Posouzení stavu rozpracovanosti výroby
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Spolupráce na zkouškách dílů
  • Zodpovědnost za vzorkování pro klienty

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnost s dlouhou tradicí
  • Zaškolení v zahraničí
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního postupu
  • Místo pracoviště: Brno

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v automotive na podobné pozici v kvalitě - výhodou
  • Alespoň teoretická znalost nástrojů kvality
  • Středně pokročilá znalost angličtiny - podmínkou
  • Samostatnost, loajálnost, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Pavla Lungová

Telefon: +420 773799241

Kód: 10842

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé