INŽENÝR KVALITY SENIOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušeným inženýrem kvality s praxí z automotive či podobného segmentu? Hovoříte anglicky a hledáte novou pracovní výzvu na Vysočině? Jste komunikativní a umíte se rozhodovat samostatně? Pozice INŽENÝR KVALITY SENIOR čeká právě na Vás!

Stabilní výrobní společnost s nadnárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici

INŽENÝR KVALITY SENIOR (55-65.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za zajištění kvality
  • tvorba technické dokumentace (FMEA, PPAP, 8D)
  • implementace nápravných opatření
  • řešení zákaznických reklamací
  • provádění auditů, reporting

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • další odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • akce pro zaměstnance, kafeterie
  • místo výkonu práce: pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ideálně zaměření na elektro
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou)
  • min. 3letou praxi na obdobné pozici (ideálně automotive)
  • znalost FMEA, APQP, ISO TS 16949
  • vyhláška 50 §6 vítána

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Petra Baronová

Telefon: +420 773737664

Kód: 12437

Místo práce: Vysočina, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé