INŽENÝR MONTÁŽE (12-30-216017/KA)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Firma, která i přes svou dlouholetou tradici zůstává mladou, dynamickou a flexibilní firmou, hledá INŽENÝRA MONTÁŽE

Pracovní náplň

    • návrhy organizace výroby z hlediska montážních postupů
    • vylepšování montážních procesů a pracovních postupů
    • účast při zavádění nových technologií do výroby
    • analýza příčin vzniku výrobních vad a případná úprava montážních postupů
    • měření a stanovování procesních časů pro plánování výroby
    • tvorba pracovních postupů a pracovních instrukcí
    • dohled nad kvalitou a produktivitou výroby
    • spolupráce napříč společností (konstrukce, nákup, kvalita)

POŽADUJEME

    • SŠ/VŠ technického směru
    • znalost německého nebo anglického jazyka
    • orientaci v technické dokumentaci
    • znalost principů štíhlé výroby
    • minimálně 2 roky praxe na podobné pozici
    • znalost práce s MS Office, SAP výhodou
    • organizační schopnosti, samostatnost, * schopnost týmové spolupráce
    • odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Vaidová Magda

Kód: 12216017

Místo práce: Olomoucký kraj

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé