INŽENÝR PRO ŘÍZENÍ STROJNÍCH PROJEKTŮ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte technické vzdělání? Jste organizační a konunikativní typ a umíte anglicky? Potom je pro Vás tato pozice ideální.

Mezinárodní výrobní společnost, dodávající produkty do automobilového průmyslu, hledá do svých řad kolegu na pozici

Náplň práce

  • zodpovědnost za plánování a realizaci výrobních projektů
  • kalkulace nákladů
  • podílení se na optimalizaci postupů a zásob pro zadaný projekt
  • tvorba layoutů
  • spolupráce s údržbou, výrobou, mateřskou pobočkou
  • kontaktní osoba pro interní a externí subjekty projektu

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní zahraniční společnosti
  • systém firemních benefitů
  • vzdělávání
  • profesní růst
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – technické
  • zkušenosti ze strojírenské, nebo automotive výroby
  • znalost CAD prostředí
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost MS Office
  • řp. sk. B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 12079

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé