Inženýr systému jakosti

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Provádí interní audity systému
  • Vytváří programy interních auditů systému řízení a zodpovídá za jejich plnění
  • Provádí hodnocení interních auditorů systému řízení
  • Odpovídá za úspěšný průběh certifikačních i zákaznických auditů, přímo se podílí na jejich organizaci
  • a přípravě
  • Zajišťuje plnění požadavků ISO TS 16949 a dalších souvisejících předpisů a vyhlášek
  • Spolupracuje na aktualizaci směrnic a zodpovídá za jejich soulad a vzájemnou provázanost v rámci systému řízení
  • Zajištuje proces tvorby a aktualizace FMEA
  • Zodpovídá za zavedení a rozvoj systému LPA auditů
  • Zodpovídá za plánování a provedení auditů dle požadavků zákazníka - VDA3, MSA, atd.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • min. praxe v rozsahu 3 - 5 let v automotive na obdobné pozici
  • Znalost norem ISO 9001, ISO TS 16 949, ISO TS 14 001, ISO TS 18 001
  • Znalost norem VDA (zejména VDA 6.3 a VDA 6.5)
  • Znalost PPAP/ APQP
  • Certifikace auditora (VDA 6.3., VDA 6.5, ISO TS 16949, D/TLD díly,EMS) výhodou
  • Pokročilá znalost AJ, další jazyk výhodou
  • Pokročilý uživatel PC (MS Office, SAP, PalStat)
  • Technické myšlení a analytické schopnosti

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Dovolená navíc – celkem 5 týdnů
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Prodej výrobků se slevou
  • Jídelna a kantýna v závodě
  • Masáže v areálu závodu (2/3 ceny hradí zaměstnavatel)
  • Další finanční i nefinanční benefity

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé