Inženýr výpočtů

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.


~~VUES Brno je firmou zaměřenou zejména na kusovou a malosériovou výrobu speciálních střídavých elektrických strojů a pohonů. Má dlouholeté vývojové zkušeností v oboru elektrických strojů.Provoz společnosti je umístěn do tří částí. Hlavní část je blízko středu Brna. Strojní výroba byla převedena do nové výrobní haly vzdálené od původního závodu jen 6 km. Třetí část firmy zaměřená na výrobu lineárních motorů je umístěna ve výrobním závodě ve Slavkově u Brna. V současnosti máme cca 500 zaměstnanců, z toho asi 280 pracovníků ve výrobě a cca 200 technických pracovníků.

Vzhledem k hlavnímu oboru činnosti, kterým se VUES zabývá, je zřejmé, že bez vývoje a projekce by společnost nemohla vyrábět a prosperovat. A právě proto se zde otevírá možnost pro Vás, stát se jednou z klíčových osob společnosti – v rámci rozšíření našeho týmu obsazujeme pozici Inženýra výpočtů.Dílčími úkoly této pozice je vývoj a projekce elektrických strojů.Co u nás budete konkrétně dělat? Provádět elektromagnetické a tepelné výpočty asynchronních strojů a/nebo synchronních generátorů s využitím interního softwaru. Zároveň se budete podílet na nabídkovém řízení, připravovat podklady pro obchodní oddělení a konstrukci. A budete také provádět zakázkovou podporu.

Je pro nás velmi důležité, aby uchazeč o toto pracovní místo byl minimálně absolventem střední průmyslové školy – obor elektrotechnika, nebo měl za sebou VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (elektrické stroje, výkonová elektronika).Pro tuto pozici přijmeme i absolventa ochotného učit se novým věcem a se zájmem pracovat v oboru projekce elektrických točivých strojů.Rozhodující je Vaše znalost v oblasti a/synchronních strojů nebo synchronních strojů s PM a základní znalosti v oblasti měničů. Výhodou je dále znalost autocad, draftsight a FEMM.

Za tuto náročnou a zodpovědnou práci Vám také samozřejmě nabízíme nadstandartní mzdu a řadu benefitů a odměn. Ve stručnosti vyzdvihněme alespoň variabilní složku mzdy související s plněním osobních cílů, 5 týdnů dovolené a stravování přímo na pracovišti, přičemž 80% ceny jídla hradí zaměstnavatel.K tomu pružná pracovní doba, vánoční odměny, příspěvek na finanční pojistné produkty nebo volnočasové aktivity, propracovaný systém adaptace, školení, dalšího vzdělávání, vysoký standard podnikové kultury a mnoho dalšího jsou důvody pro pracovat právě ve VUES.S každým zájemcem o tuto pracovní pozici se rádi potkáme při osobním pohovoru a zaručeně odpovíme všem uchazečům. Zašlete nám prosím své podrobné CV spolu s kontaktními údaji, těšíme se na Vás.

~~Souhlas se zpracováním osobních údajůOdpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti VUES Brno s.r.o. se sídlem Mostecká 992/26, 614 00 Brno Husovice, souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to v rozsahu potřebném pro realizaci stávajícího i budoucích výběrových řízení na obsazení volných pracovních pozic ve společnosti VUES Brno s.r.o..VUES Brno s.r.o. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použije pouze k uskutečnění stávajícího nebo i budoucích výběrových řízení a nepředá tyto údaje třetím osobám bez Vašeho předchozího písemného souhlasu.Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po dobu jednoho roku nebo do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany. 

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 35000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.