IT specialista s Nj severní Čechy

Hledáme do svého kolektivu kolegu na pozici IT specialista.

Náplň práce

Zajištění plynulého chodu IT v celé společnosti

Spolupráce se všemi odděleními a jejich okamžitá IT podpora (Hard- a Software)

Komunikace s mateřskou společností v zahraničí

Podpora odd.nákupu při výběru IT technologií

Požadujeme

SŠ vzdělání, VŠ výhodou

Min. 5 let praxe ve výrobní společnosti

Jazyk T-SQL / Jazyk PHP+HTML základy / Zkušenosti s ERP systémem / Docházkovým systémem / Automatizovaný sběr výrobních dat MES / Cisco síťová struktura (pokročilé VLAN, Firewall, Proxy) / Telefonní systémy

Pokročilá znalost AJ a NJ nutností

Základní principy a metodiky ISO/TS 16949, ISO 14001 nutné k výkonu pozice

Dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

Finanční ohodnocení odpovídající pozici

Benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, týden dovolené navíc)

Příjemné pracovní prostředí

možnost napracovat si hodiny

Vzdělávání a individuální rozvoj

Zajímavou práci v silné nadnárodní společnosti

Seberealizace, zdokonalování se v jazyce

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecita
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 147497

Místo práce: Praha, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé