IT SUPPORT (Swedish or Finnish)

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Are you interested in IT and do you like new challenges? Would you like to work for an international company that has a very good position on market? Do you speak Swedish or Finnish ?

If you answered all these questions in positive way, you are the right person for us!

Náplň práce

  • Receive requests from users
  • Provide information for solving problems
  • Follow procedures in all aspects of work
  • Mantaining and updating databases

Nabízíme

  • Annual bonus
  • Working in multiculture environment
  • 5 weeks of holiday
  • Meal tickets
  • Flexipasses and sick days
  • Contribution to pension fund
  • Location: Prague

Požadujeme

  • Advanced knowledge of Swedish or Finnish
  • General IT background preferred
  • Customer orientation
  • Analytical skills
  • Time Flexibility

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Jan Hubinský
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 773737660

Kód: 10769

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé