JAVA DEVELOPER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Are you experienced in developing in Java and have some knowledge of web technologies? Do you want to participate in the design of web applications? Do you want to be part of an international team?

Send us your CV for the position

Náplň práce

  • Design web applications with involvement in all areas of development
  • Software integration
  • Possible communication with customer
  • Working in an international team

Nabízíme

  • Working in an international environment with the potential use of foreign languages
  • Flexible working hours
  • Annual salary evaluation
  • Package Benefit: 5 weeks of holiday, meal vouchers / subsidized meals in the cafeteria, personal and professional development, leisure activities.
  • Place of work: Brno

Požadujeme

  • Commercial experience with Java EE and Spring Framework
  • Higher education (min. bachelor degree)
  • Knowledge of the Web's technology (Javascript, HTML, CSS, XML, XSLT) is an advantage
  • Knowledge of SQL (MS SQL, T-SQL) is an advantage
  • English language on communicative level

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 11102

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé