JAVA VÝVOJÁŘ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chceš programovat v jazyku Java a máš zájem o cleancode? Jsi nadšený programátor s dobrou zkušeností s vývojem? Chtěl bys pracovat v přátelském kolektivu mezinárodní společnosti?

Pošli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Vývoj Java aplikací
  • Agilní forma vývoje
  • Podílení se na návrhu řešení a architektury
  • Podpora kolegů při řešení požadavků zákazníků

Nabízíme

  • 13. Plat a placené přesčasy či možnost náhradního volna
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí, kultura “otevřených dvěří”
  • Jazykové kurzy angličtiny a možnost profesního vzdělávání
  • Stravenky, příspěvky na sport, kulturu, wellness
  • Teambuildingové akce
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Požadujeme

  • Znalost Java SE, Java EE (Spring, Maven, JSP, Hibernate …)
  • Velmi dobrá znalost principů OOP
  • Min. 1 rok zkušenost s vývojem projektů
  • Znalost JavaScript, aplikačních, webových a databázových serverů výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 10451

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé