JAVA VÝVOJÁŘ JUNIOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chceš nastartovat svoji profesní kariéru jako programátor? Máš znalost programovacího jazyka JAVA? Chceš být součástí přátelského pracovního týmu?

Pak je tahle šance pro tebe ta pravá!

Náplň práce

  • Vývoj aplikací v jazyku JAVA
  • Účast na dlouhodobých zajímavých projektech
  • Agilní způsob vývoje metodikou SCRUM
  • Komunikace s vývojáři a SW konzultanty
  • Podíl na architektuře a návrhu řešení

Nabízíme

  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Placené přesčasy

Místo výkonu práce: Ostrava

Požadujeme

  • Znalost jazyka JAVA (JAVA SE, JAVA EE)
  • Znalost principů OOP
  • AJ na úrovni technické dokumentace
  • Analytické myšlení
  • Znalost jazyka Javascript výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Hana Musilová

Telefon: +420 773773885

Kód: 12642

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé