JUNIOR BUSINESS CONSULTANT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte obecný IT přehled a obchodní jednání a komunikace se zákazníky pro Vás není problémem? Jste zvyklý komunikovat v anglickém jazyce?

Pak je tato pozice tou pravou šancí pro Vás!

Náplň práce

  • Podpora obchodu v pre-sales fázi, návrhy řešení
  • Analýza a naplnění business požadavků zákazníka
  • Konzultace s vývojovými týmy, SW architekty, testery
  • Příprava a prezentace projektů, dohled nad jejich realizací
  • Komunikace se zákazníky i v anglickém jazyce

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • Homeoffice
  • Motivační ohodnocení
  • Mobil a notebook dle výběru v rámci budgetu
  • Příspěvky na stravování (stravenky)
  • Možnost karierního růstu
  • Účast na školeních
  • Možnost zahraničních cest

Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Zkušenosti s konzultací (ECM, SharePoint, aj.)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Obecné IT znalosti (MS SharePoint, Win Server, SQL)
  • Analytické myšlení, všestrannost, zodpovědnost
  • Dobré prezentační schopnosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Linh Tranová

Telefon: +420 775787066

Kód: 12198

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé