JUNIOR OBCHODNÍK – KRMIVA

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zájem pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Chcete využít své odborné znalosti v oblasti zemědělství? Pak hledáme právě vás!

Mezinárodní firma hledá tři kandidáty na pozici JUNIOR OBCHODNÍK – KRMIVA (20-25.000,-Kč) pro různé regiony v ČR se zaměřením na

  • skot (jižní a západní Čechy a Vysočina)
  • drůbež (severní, východní a západní Čechy)
  • prasata (ČR, Slovensko)

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • akviziční činnost
  • poskytování poradenství v oblasti chovu a krmiva
  • reportování nadřízeným
  • neustálé sledování vývoje trhu

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon (i k soukromým účelům)
  • dovolená navíc
  • příspěvek na životní pojištění
  • roční prémie z dosaženého obratu společnosti
  • místo výkonu práce: Česká republika

Požadujeme

  • VŠ zemědělského nebo veterinárního směru
  • odborné znalosti v oblasti skotu, drůbeže nebo prasat
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenost s prodejem výhodou
  • ochotu cestovat

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Ormaniecová

Telefon: +420 775787073

Kód: 10982

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kr

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé