KONSTRUKTÉR absolvent

Expandující severočeská společnost hledá do svého stávajícího týmu novou posilu s kreativním a inovativním přístupem na pozici Konstruktéra absolventa.

Popis pozice

  • návrhy a realizace nových konstrukčních řešení výrobků a nových konstrukčních řešení vzhledem k příslušným technickým normám a v souladu s technickým zadáním a dodržením specifikace dané zákazníkem,
  • zajištění podpory obchodního oddělení při prvotním návrhu technického řešení,
  • komunikace se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace,
  • provádění technických výpočtů, analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky a porovnávání s technickým zadáním,
  • vypracování a kompletace výrobní technické dokumentace, předání k realizaci do výroby a provádění změnového řízení,
  • koordinace expedice zařízení, instalace u zákazníka a průběh zkušebního provozu u zákazníka.

Požadujeme

  • SŠ technického směru,
  • konstrukční praxe v oboru konstrukce strojů a zařízení výhodou,
  • orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení,
  • řízení konstrukčních prací a projektů na uceleném typu výrobku od návrhu až po zavedení do výroby,
  • PC uživatelsky, znalost 3D CAD software (SolidWorks),
  • technická způsobilost, představivost a tvořivé myšlení,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • světový jazyk výhodou.

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání ve stabilní firmě,
  • různorodou práci s možností seberealizace,
  • příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí,
  • profesní růst,
  • vzdělávání v oboru,
  • příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění a další motivační benefity.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Michaela Beránková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 97142

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé