KONSTRUKTÉR S AJ – ELEKTRO

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte alespoň částečnou praxi jako konstruktér a do budoucnosti tyto vize?

  • pracovat pro perspektivní mezinárodní společnost
  • pracovat s moderními technologiemi
  • využívat aktivně anglický jazyk
  • možnost se dále profesně vzdělávat

Pokud ano, rádi Vaše představy splníme!

Mezinárodní automotive společnost pro své nové vývojové centrum hledá šikovné nadšence na pozici

KONSTRUKTÉR S AJ – ELEKTRO (od 28.000,- Kč dle praxe)

Náplň práce

  • konstrukční návrhy, vývoj a inovace software a hardware společnosti
  • šance podílet se na velmi specializovaných projektech
  • komunikace napříč odděleními (i v zahraničí)
  • tvorba 3D výkresů

Nabízíme

  • zázemí stabilní uznávané společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • využití cizích jazyků na denní bázi
  • možnost seberealizace a dalšího profesního vzdělávání

Lokalita: Praha - Zličín, Berounsko

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost AJ
  • znalost programování C, mikroprocesorové aplikace

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Lenka Sládková

Telefon: +420 775787072

Kód: 9135

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé