KONSTRUKTÉR V ELEKTROTECHNICE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete se stát součástí zahraniční perspektivní společnosti a dostat šanci rozvíjet své znalosti? Máte vyhlášku 50/78 Sb. a znalosti konstrukce elektrických, hydraulických či pneumatických zařízení pro brousící stroje? Pokud ano, využijte příležitosti aktivně se podílet na utváření budoucnosti jedné z nejprestižnějších společností v oboru.

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad KONSTRUKTÉRA V ELEKTROTECHNICE!

Náplň práce

  • Vyhotovení dokumentace elektrických zařízení
  • Vyhotovení schémat a kusovníků a projektování jejich součástek
  • Intenzivní komunikace s dalšími závody v Čechách a v Německu
  • Vyjasňování požadavků se zákazníky při technických jednáních
  • Řešení technických problémů

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající moderní technologie
  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
  • Podporu kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Firemní jazykové kurzy a další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů
  • Stravování, penzijní připojištění a zaměstnanecké akce
  • Lokalita: Praha - západ/ Středočeský kraj

Požadujeme

  • VŠ, SŠ elektrotechnické
  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • Znalost fluidní techniky
  • MS Office, elektroprojekční systém (např. Eplan) výhodou
  • Schopnost samostatné a systematické práce
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Ochota cestovat, ŘP sk. B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Denisa Vlčková
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 778407990

Kód: 9174

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé