KONSTRUKTÉR FOREM PRO PLASTY, OLOMOUCKO

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Považujete se za odborníka v oblasti konstrukce forem pro vstřikování plastů a máte na této či obdobné pozici léty prověřené zkušenosti? Je Vaším cílem najít uplatnění ve firmě, která je silným hráčem na globálním trhu a máte pro to dostačující jazykovou vybavenost?

Mezinárodně působící firma se zázemím v německy mluvících zemích hledá do svých řad odborníky v oblasti konstrukce forem. Zašlete nám svůj životopis v ČJ (výhodou navíc cizojazyčný životopis v NJ nebo AJ).

Náplň práce

  • Konstrukční činnost v oblasti forem pro vstřikování plastů
  • Návrhy dalších dílu pro využití ve výrobě
  • Vývoj nových nástrojů v kooperaci s mateřskou firmou
  • Práce v CAD prostředí CATIA V5
  • Pracovní cesty do zahraničí (především Německo), komunikace s externisty v AJ/NJ

Nabízíme

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Aktivní využití cizího jazyka (AJ/NJ) ve firmě se silnou pozicí na globálním trhu
  • Kreativní práci ve vysoce moderním prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Bohatá firemní kultura (kulturní a sportovní akce, odměňování loajálních zaměstnanců )
  • Zajímavý balíček firemních benefitů (vzdělávání, příspěvky odpovídající 13. platu)
  • Pracoviště: Okres Olomouc

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi ve v oblast vstřikování plastů
  • Zkušenost s 3D modelováním v CATIAV5, Inventor aj.
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Kreativní technické myšlení

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 7506

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé