Konstruktér - Šluknovsko

Náplň práce

  • Sběr dat a informací k zadaným konstrukčním pracím v organizaci
  • Specifikace nestandardních dílů a služeb
  • Zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu, výrobních a kontrolních přípravků a spec. kalibrů
  • Aktualizace výkresové dokumentace zhotovené v organizaci, správa výkresové databáze v PC
  • Předání výkresové dokumentace k přezkoumání technologovi a správci dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Min. 2 roky praxe v programu Inventor a zkušenosti s ohýbanými plechy, svařování plechů
  • Zkušenosti z konstrukce ocelových konstrukcí (svařovaní jäckelových konstrukcí, svařence trubek)
  • Anglický nebo německý jazyk, znalost konstrukcí kolejových vozidel výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost

Nabízíme

  • Participaci na vývoji nových produktů
  • Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
  • Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
  • Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
  • Školení zaměstnanců
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Volat, sms 776 510 650, email: decin@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 145112

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé