KONSTRUKTÉR – SOLIDWORKS

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte dokončené středoškolské vzdělání v technickém oboru a praxi na konstruktérské pozici? Orientujete se v technické dokumentaci a umíte pracovat s 3D programy jako je například SolidWorks? Chcete se posunout ve své kariéře zase o kousek dál?

Pak stačí jediné a to zaslat svůj životopis.

Nadnárodní společnost s jedinečným postavením na českém trhu Vám nabízí jedinečnou možnost stát se jejich zaměstnancem a to na pozici

Náplň práce

  • tvorba a správa technické dokumentace
  • návrhy forem na zpracování plastů
  • spolupráce napříč odděleními
  • konstrukce výrobních zařízení
  • práce s 3D programy

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost kariérního postupu
  • zaměstnání v jednosměnném provoze
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • praxi na pozici konstruktéra
  • znalost 3D softwarů
  • dobré technické myšlení

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Blanka Kovandová

Telefon: +420 778434005

Kód: 12621

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé