KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte práci na pozici KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ na Vysočině? Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici

Náplň práce

  • vývoj a konstrukce průmyslových produktů
  • navrhování a realizace nových řešení
  • zpracovávání konstrukční dokumentace
  • práce v 3D programech
  • občasné služební cesty do zahraničí

Nabízíme

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, cafeteria
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • práce v příjemném kolektivu
  • místo výkonu práce: Vysočina

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství (nejlépe v automotive)
  • anglický nebo německý jazyk alespoň na základní úrovni
  • zkušenosti s konstrukcí ve strojírenství
  • zkušenosti s prací v 3D softwarech
  • samostatnost, analytické schopnosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Romana Hertlová

Telefon: +420 775787237

Kód: 4849

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé