KONSTRUKTÉR STROJŮ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici

KONSTRUKTÉR STROJŮ (30 - 32.000,- Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce v programu AutoCad a Inventor
  • Spolupráce na objednávání materiálu a plánování oprav
  • Práce na úpravách strojů, zpracování změn
  • Inovace technických stránek procesu výroby, spolupráce na konstrukčním řešení strojů
  • Evidence a kontrola technické dokumentace výrobních linek a zařízení.

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Praxe v oboru konstrukce
  • Znalost programů AutoCad a Inventor na pokročilé úrovni
  • Technické myšlení a tvořivost při řešení úprav konstrukce strojů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Veronika Zábojová

Telefon: +420 773792660

Kód: 11844

Místo práce: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé