Konstruktér/technolog s možností postupu na tech. ředitele

Akciová společnost Crystal BOHEMIA, a.s. vznikla v roce 2008 s cílem zachovat a dále rozvíjet dlouholetou tradici výroby olovnatého křišťálu v Poděbradech. Mezi naše zaměstnance uvítáme nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • Řešení technických problémů (elektro, konstrukce strojů, tavení skla, formy)
  • Zajišťování a realizace plánu technických oprav ve výrobě
  • Spolupráce na technologickém zlepšování procesů
  • Zajišťování optimálního využití strojů a energií
  • Plnění stanovených technických cílů a zlepšení procesů v krátkodobém i dlouhodobém horizontu
  • Spolupráce se všemi odděleními napříč celé společnosti
  • Po zapracování postupný růst až na vedení technického úseku

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe v oblasti hutnictví nebo strojírenství)
  • Praxe na obdobné pozici (technologie, konstrukce)
  • Orientace ve strojních zařízeních a nových technologiích – všeobecný přehled
  • Technické myšlení, pečlivost, schopnost dotahovat věci do konce
  • Osobní předpoklady pro budoucí výkon manažerské role, chtít se učit novým zkušenostem
  • Dynamická a flexibilní osobnost, schopnost práce pod stresem
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení s velkou možností dalšího růstu
  • Prostor pro seberealizaci a postup ve své pracovní kariéře
  • Možnost podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Školení, včetně adaptačního plánu
  • Telefon, notebook a další potřebné pracovní pomůcky
  • Spolu s růstem další možné benefity
  • Místo výkonu práce – Poděbrady
  • Možnost poskytnutí ubytování
  • Adaptační zaškolení, včetně školení na naše produkty
  • Nástup ihned

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám svůj životopis nebo volejte 739 488 911

Firma: Crystal BOHEMIA, a.s.

Kontakt: Mgr. Kateřina HORSINKOVÁ
Jiráskova 223/19
290 01 Poděbrady

Telefon: 325602215

Místo práce: Poděbrady

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé