Kontrolor jakosti

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně, za provádění výrobní kontroly, za plány kontrol, za kontrolu při uvolnění 1. kusu ve výrobě.
  • Spolupráce při řešení reklamací, při řešení nápravných opatření zákaznických a interních reklamací, při snižování zmetkovitosti, při zajištění referenčních vzorků a ostatních vzorků apod.

Požadujeme:

  • SOU, strojírenské zaměření výhodou.
  • Komunikativní znalost AJ
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Zkušenosti se SAP výhodou
  • Praxe na obdobné pozici a znalost systému jakosti výhodou.
  • Samostatnost, flexibilita, práce v týmu

Nabízíme:

  • Prodej výrobků se slevou.
  • Dovolená navíc – celkem 5 týdnů.
  • Příspěvky na stravování.
  • Masáže v areálu závodu (2/3 ceny hradí zaměstnavatel).

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 25000 - 30000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé