KONTROLOR KVALITY - JUNIOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete pracovat pro nadnárodní společnost, která nemá nouzi o zakázky?Jste technický typ?

Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Úspěšná mezinárodní strojírenská firma hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici

KONTROLOR KVALITY- JUNIOR (21-24.000,- Kč)

Náplň práce

  • Kontrolování výrobků a konstrukčních dílů
  • Vyřazování neshodných výrobků
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Distribuce výrobků zákazníkům
  • Řešení reklamací

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v úspěšné nadnárodní

společnosti

  • Vzdělávání formou jazykových kurzů
  • Příspěvky na pojištění
  • Celozávodní stravování
  • Možnost ubytování
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU vzdělání
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Praxe v oboru kvality
  • Znalost práce s PC

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Barbora Hamzíková

Telefon: +420 775787341

Kód: 5533

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé