Koordinátor/ka

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici koordinátor/ka, praxe na obdobné pozici vítána.

Náplň práce:

- zabezpečení a odpovědnost za plynulý chod svěřených provozů: Hradec Králové

- komunikace se směnovými mistry a personálními pracovišti, flexibilní zajištění požadavků klienta

- kontrola a evidence docházky, dodržování směn přidělených zaměstnanců, následné zpracování podkladů pro mzdy

- servisní služby pro zaměstnance

Požadujeme:

- min. ukončené SŠ vzdělání

- ochotu cestovat

- řidičské oprávnění sk. B

- schopnost zvládat náročné situace spojené s výkonem práce

- odolnost vůči stresu

- samostatnost, kreativitu

Nabízíme:

- práci v profesionálním týmu

- odpovídající finanční ohodnocení

- služební vozidlo, notebook, telefon

- možnost seberealizace

Nástup možný: ihned nebo dle dohody.

Pracoviště: Česká republika

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na info@propersona.sk, případne nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle +420605553857.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Firma: Nevoteam s.r.o.

Kontakt: Silvia Sobotková
Zimná 51
052 01 Spišská Nová Ves

Telefon: +421 948 453 134

Místo práce: Hradec Králové

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé