KOORDINÁTOR PROJEKTŮ – PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY!

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste absolventem vysoké školy technického zaměření, hovoříte německy a hledáte perspektivní uplatnění ve strojírenství? Máme pro Vás novou zajímavou pracovní příležitost, která Vám otevře cestu k významným automotive projektům jak v ČR, tak v zahraničí.

Pokud jste časově flexibilní, rádi cestujete a máte chuť dlouhodobě pracovat na svém rozvoji, neváhejte, zašlete nám hned svůj životopis a ucházejte se o pozici

Náplň práce

  • spolupráce na kompletním zajištění výrobních zakázek
  • tvorba nabídek
  • zajištění finančních a termínových plánů
  • účast na jednáních od počátku po předání zakázky
  • organizace zakázky
  • účast a dohled na stavbě u zákazníka

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání s možností profesního rozvoje
  • motivační platové ohodnocení s bonusy
  • práci ve společnosti s výborným renomé na trhu
  • účast na zahraničních projektech, možnost cestování
  • možnost aktivního využívání cizích jazyků
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • aktivní znalost německého jazyka, pro denní komunikaci
  • praxi při studiu považujeme za velkou výhodu
  • schopnost plánovat a organizovat projekt
  • ochotu cestovat

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Martina Malečková
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 775787777

Kód: 9989

Místo práce: Zlínský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé