Koordinátor týmu pro mládež Náchod - projekt Na správnou cestu! II

Probační a mediační služba ČR vyhlašuje v rámci projektu Na správnou cestu! II výběrové řízení na pozici: Koordinátor týmu pro mládež do lokality Náchod

Náplň práce:

  • příprava a realizace pracovních setkání týmu pro mládež v dané lokalitě a dalších odborných setkání (seminářů, workshopů apod.)
  • realizace individuálních schůzek, provedení analýzy kriminality v soudním okrese, její průběžná aktualizace
  • průběžné monitorování a vyhodnocování stavu sociálních a dalších služeb v příslušné lokalitě
  • pomoc při zajištění realizace opatření, která tým navrhl ke zlepšení situace v oblasti prevence a řešení kriminality mládeže v okrese
  • koordinace jednotlivých kroků konkrétních opatření,
  • spolupráce s dalšími relevantními pracovními skupinami a komisemi v lokalitě

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání společenskovědního oboru (Mgr., Ing.)
  • trestní bezúhonnost
  • flexibilitu, pracovní nasazení, týmový přístup, ochotu cestovat po svěřeném regionu, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • zkušenosti z oblasti prevence kriminality mládeže výhodou

Nabízíme:

  • rozmanitou a zodpovědnou samostatnou práci
  • pružnou pracovní dobu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • nástup ihned/dle dohody
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou (do 30. 4. 2020)
  • místo výkonu práce Náchod

Další informace:

Písemné materiály požadované od uchazeče (motivační dopis max. 1 strana A4, strukturované CV a souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb.) zasílejte do 30. 9. 2016 na email mhel@pms.justice.cz. Ve svojí reakci uveďte název pozice Koordinátor týmu pro mládež pro lokalitu Náchod

Firma: PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBA

Kontakt: Ing. Petra Simunová

Místo práce: Náchod

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé