Kosmetická konzultantka Liberecký kraj

Společnost Jafra Cosmetics byla založena v roce 1956 v Malibu ve státě Kalifornie a dnes patří ke světové špičce v kosmetickém průmyslu. Kosmetické přípravky JAFRA čerpají z tradičního ayurvédického učení, obsahují velké množství nejúčinnějších přírodních extraktů a patentovaných technologií, jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších technologických postupů a vědeckých výzkumů, díky čemuž se řadí mezi nejlepší v oboru. Všechny kosmetické přípravky JAFRA jsou k dostání s odborným poradenstvím a sofistikovanou diagnostikou pleti výhradně ve firemních kosmetických studiích, ve vybraných kosmetických salonech a u pečlivě vybraných kosmetických konzultantek.

KOSMETICKÁ KONZULTANTKA

Zajímá vás svět kosmetiky a líčení? Komunikujete ráda s lidmi? Chcete se dále rozvíjet a dělat práci, která Vás opravdu baví? Přidejte se k nám! Kosmetická značka s šedesátiletou tradicí hledá ženy a dívky na pozici KOSMETICKÁ KONZULTANTKA.

Náplň práce:

• poradenství v oblasti péče o pleť a líčení

• konzultace a diagnostika pleti

• aktivní nabídka kosmetických přípravků

• poskytování zákaznického servisu a péče o klienty

• možnost kariérového postupu na manažerskou pozici

Požadujeme:

• zájem o kosmetiku

• příjemný vzhled a vystupování

• komunikační a prezentační dovednosti

• pozitivní přístup a týmového ducha

• ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme:

• perspektivní práci pro prestižní kosmetickou společnost

• odborné školení a zaučení v oblasti kosmetiky, péče o pleť a líčení

• příjemný a dynamický kolektiv

• zázemí široké sítě firemních kosmetických studií

• možnost osobního rozvoje a profesního růstu

• zajímavé finanční ohodnocení a motivační systém prodejních odměn

• pružnou pracovní dobu

• práci na ŽL (vhodné i jako vedlejší pracovní činnost)

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete motivační dopis spolu s profesním životopisem na uvedenou e-mailovou adresu job@studio.cz nebo prostřednictví tlačítka ODPOVĚDĚT. Do předmětu e-mailu napište "KOSMETICKÁ KONZULTANTKA" pro ... (jakou lokalitu).

Místo práce: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé