Kuchař

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru, praxe min. 1 rok
  • Potravinářský průkaz
  • Flexibilita, pracovitost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, zručnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochota pracovat i o víkendech

Pracovní náplň:

  • Příprava a výdej jídel teplé a studené kuchyně
  • Komunikace se zákazníky
  • Kontrola skladových zásob, odpovědnost za svěřené hodnoty a inventář
  • Úklid

Nabízíme:

  • Zaměstnání v rozvíjející se společnosti, s možností získání praxe v zahraničí
  • Benefitní program
  • Měsíční plat 20.000,-Kč + osobní ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Možnost ubytování
  • Práce v mladém kolektivu
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Kontaktní osoba: Ing. Kamil Stojaspal - tel.: 702 208 048

Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Firma: MELIDA, a.s. Skiareál Špindlerův Mlýn

Kontakt: Lenka DOLANSKÁ
Špindlerův Mlýn 281
543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: 727985401

Kód: 54351

Místo práce: Špindlerův Mlýn

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Plat: 20000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé