Lakýrník / Autolakýrník s praxí - až 35.000 čistého

Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme do nové plně vybavené lakovny šikovné Autolakýrníky s praxí.

Náplň práce

  • lakování jednotlivých dílů a celých minibusů (i po havárii)
  • příprava dílů na lakování
  • vybroušení základu pro lakování
  • příprava a míchání barvy
  • spolupráce s dílnou pro opravy jednotlivých dílů

Nabízíme

  • velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe (až 35.000 čistého)
  • práci na 1 směnu Po-Pá, možnost přesčasů (přivýdělku)
  • práci na HPP u stabilní společnosti
  • práce v nové a plně vybavené lakovně
  • dotované stravování – výběr z menu 1 jídlo / 40 Kč
  • místo výkonu práce: Praha východ – dobrá dostupnost z Prahy, auto výhodou

Požadujeme

  • praxe v oboru PODMÍNKOU
  • vzdělání SŠ/ SOU v oboru
  • spolehlivost
  • zdravotní způsobilost

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 142454

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé