Lakýrník - Slaný u Kladna

Pro našeho významného klienta přijmeme do svého týmu lakýrníky na mokré lakování. Místo pracoviště je ve městě Slaný u Kladna.

Požadavky

  • zkušenost s lakováním osobních nebo nákladních automobilů min 3 roky
  • zkušenost s vysokotlakým střikem a mokrým lakováním (nejedná se o práškové lakování)
  • chuť pracovat
  • loajalitu
  • samostatnost
  • pečlivost

Nabídka

  • práce ve stabilní společnosti
  • práce na HPP
  • výborné platové ohodnocení
  • možnost karierního růstu
  • příspěvek na dopravu
  • stravování v podniku zdarma
  • ubytování zdarma
  • možnost okamžitého nástupu

Pracovní náplň

  • lakování komponentů nákladních automobilů vysokotlakým střikem

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Firma: Wincott People

Kontakt: Anna Závodná
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Telefon: 800 400 499

Místo práce: Slaný (okres Kladno)

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé