Leader u výrobního stroje - náborový příspěvek 10.000 Kč - mzda až 25.000 / měs

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Leadera u kompletačního a balicího stroje.

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení - až 25.000 / měsíc!
  • 13.mzda
  • dotované stravování
  • dlouhodobé uplatnění na HPP
  • možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
  • další benefity (dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, firemní akce, vstupenky na kulturní akce, sleva na firemní výrobky...)
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Plzeň

Náplň práce

  • vedení menšího týmu pracovníků
  • obsluha, nastavení a údržba stroje
  • kontrola kvality finálních produktů
  • práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

  • vzdělání technického směru, či praxe s obsluhou strojů výhodou
  • zkušenost s vedením menšího týmu lidí výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • technické myšlení
  • zodpovědnost, výborné komunikační a organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis na praha@jobleader.cz.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Králová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 143884

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé