Lean Leader

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce :

  • Odpovědnost za rozvoj LEAN nástrojů v závodě
  • Tvorba ročních  plánů kontinuálního zlepšování v souladu s principy společnosti
  • Vedení Kaizen workshopů
  • Tvorba a vyhodnocení plánu zlepšovacích aktivit ve spolupráci s ředitelem závodu
  • Tvorba a hodnocení úspor závodu, zodpovědnost za naplnění plánu úspor
  • Spolupráce na tvorbě a vyhodnocení měsíčních reportů výkonnosti závodu
  • Spolupráce na zavádění nových projektů do sériové výroby  a dodržení LEAN principů a standardizace nové výroby
  • Zajištění školení z oblasti štíhlé výroby

Požadujeme :

  • 3 roky praxe na obdobné pozici v automotive
  • Zkušenosti s řízením výroby, technologií procesů automatizovaného sváření a procesní technolgoií výhodou
  • Expertní znalost LEAN nástrojů – TPM, SMED, Kanban, Line Balancing, 5S, Nástroje řešení problémů, VSM, 6 Sigma, MOST/ MTM
  • Zkušenosti s prováděním auditu procesu
  • Zkušenosti s lektorskou činností a školením zaměstnanců
  • Velmi dobré komunikační schopnosti se všemi úrovněmi zaměstnanců
  • Komunikační znalost AJ
  • Stresová odolnost, flexibilita

Nabízíme :

  • 5 týdnů dovolené
  • Platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • Prodej výrobků se slevou
  • Firemní vzdělávání
  • Využití znalosti cizích jazyků, jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Závodní lékařská péče
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na kulturní a sportovní vyžití
  • Další zaměstnanecké benefity

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 27000 - 35000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé