LÉKAŘ NA DĚTSKÉ ODDĚLENÍ

Popis pozice

Nemocnice Ostrov hledá do týmu dětského a novorozeneckého oddělení pod vedením primáře MUDr. Jiřího Součka lékaře se zájmem o obor dětské lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost, praxe vítána ale není podmínkou.

Nabízíme

•individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;

•motivující mzdové ohodnocení, perspektivu růstu mzdy a čtvrtletní bonusy;

•podporu osobního rozvoje - zvyšování či prohlubování kvalifikace (podporu studia, školení, kongresy, stáže, worshopy);

•realizaci v oboru;

•příjemné pracovní prostředí;

•příspěvek na ubytování.

Požadujeme

•VŠ vzdělání - lékařská fakulta;

•zájem o obor dětské lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost;

•komunikativnost a vstřícnost;

•zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

Dodatečné informace

V rámci standardního systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme dotované závodní stravování; týdenní pobyt v apartmánech Engadin na Božím Daru, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce.

Výběrové řízení

Strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu doručte prosím:

•osobně na Personální oddělení;

•poštou na adresu Nemocnice Ostrov, Personální oddělení, U nemocnice 1161, 363 01 Ostrov;

•nebo e-mailem.

Další možnosti budou upřesněny při osobním pohovoru – potencionální zájemci jsou zváni k nezávazné informační návštěvě.

Firma: NEMOS PLUS s. r. o.

Kontakt: Barbora Köhlerová
U Nemocnice 1161
363 01 Ostrov

Telefon: 353 364 204
733 614 895

Místo práce: Ostrov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé