Lékař/ka pracovně lékařské péče - Humpolec

Pro naši závodní ordinaci v Humpolci hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Lékař/ka pracovně lékařské péče

Náplň práce

• Provádění prohlídek pracovně lékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

• Sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

• Spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

Požadujeme

• VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství není podmínkou (možno i lékař v předatestační přípravě)

• Znalost práce s PC na uživatelské úrovni

• Vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

• Smluvní platové ohodnocení

• Odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání

• Zajímavou a zodpovědnou práci

• Týden dovolené navíc, stravenky

• Další firemní benefity

Pracoviště: Humpolec

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz nebo volejte na tel.: 604 295 903.

Firma: EUC Premium s.r.o.

Kontakt: Klára Gottwaldová
Sokolovská 192/79
186 00 Praha 8

Telefon: 604295903

Místo práce: Humpolec

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé