Nabídky práce do e-mailu

Life Science pro nedostudované doktorandy!!!

Pro našeho významného nadnárodního klienta v oblasti laboratorní a zdravotnické techniky sháníme kandidáta na pozici aplikačního specialisty v oblasti sekvenování nové generace (NGS)

Požadavky

  • VŠ vzdělání přírodovědného směru
  • praktickou znalost metod NGS včetně sekvenování- VÝHODOU
  • min. 2 roky praxe v laboratoři nebo na obdobné pozici v obchodní společnosti
  • dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
  • komunikativní přátelská povaha, obchodní duch (bude součástí obchodního týmu)
  • ovládání PC (MS Office, internet)
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

  • zákaznická aplikační podpora v oblasti NGS
  • podpora a spolupráce s obchodníky pro produkty v oblasti NGS
  • vytváření aplikačních dokumentů
  • tvorba přednášek a organizace workshopů
  • kontakt s aplikačními specialisty dodavatelů
  • Region ČR

Bonusy

  • pestrou a zajímavou práci ve vašem oboru
  • výborné platové ohodnoceni
  • notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům
  • kreativní práci v mladém kolektivu
  • dovolenou 5 týdnů
  • velice příjemné a relaxační pracovní prostředí - Vila se zahradním areálem
  • dog and children friendly enviroment

CustomerCategory

Chemicky-prumysl;Laboratorni-merici-technika;Obchod-prodej-marketing

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Kristýna Potůčková
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 601 367 791
E-mail: potuckova@profeskontakt.cz