Pro Litoměřice ONLINE hledáme manažera pro klienty

Společnost Business Marketing & Consulting s.r.o. vytváří webové stránky, eshopy i aukční systémy. Založili jsme ji s cílem vytvořit kvalitní systémy pro své vlastní podnikání, ale systémy se líbily a již máme nasazených více jak 1000 instalací profesionálních www řešení, eshopů napojených na informační systémy, sociální sítě ...

Uvědomovali jsme si, že vstupujeme do rozděleného trhu, kde bude těžké se prosadit. Museli jsme se odlišit a jedinou cestou jak se prosadit bylo poskytnout nadstandardní kvalitu produktů i služeb. Věřili jsme, že pokud půjdeme cílevědomě za svým cílem a budeme se zákazníky hrát otevřenou hru, podaří se nám vybudovat společnost, jejíž služby budou moci využívat společnosti všech velikostí.

Proto jsme založili skupinu deníků po celé ČR s názvem ZpravodajstviOnline.cz ve skupině MEDIAMC a již je provozujeme 60 deníků v 45 městech ČR.


Umíte komunikovat s lidmi, jednat za firmu, solidně vystupovat a pracovat s internetem? 

Provozujeme síť zpravodajských portálů měst, nyní více jak v 60ti a v každém městě hledáme schopného manažera na kontakt s klienty a osobní schůzky (vytváříme mimo jiné i www stránky - www.shopmc.cz a www.publicmc.cz) .

Jedná se o práci bez kanceláře, z domova, na internetu. A osobní návštěvy do firem, které již s naší firmou spolupracují, ale z Prahy na dálku. Máme v plánu každé město přiblížit lidem a postupně vytvářet kanceláře. Pracovní doba 6 hodin děnně, odměna 10.000,- Kč měsíčně (500,- Kč na den) plus provize za zprostědkované obchody.

Každá firma, která na www.litomericeonline.cz reaguje, komunikuje s naší redakcí, bude ve Vašem portfoliu a budete tak vyhledávat nejen nové, ale starat se již o stávající klienty. 

Zasílejte životopisy na kariera@businessmc.cz

logo

Firma: Business Marketing & Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Býmová
110 00 Praha 1

Telefon: 773 584 203

Místo práce: Litoměřice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 10000 - 30000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.