MAGISTR FARMACIE – LÉKÁRNÍK

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušený lékárník?

Máte chuť se profesně posunout?

Hledáte zaměstnání v méně lukrativních lokalitách?

Pak jste to přesně vy, koho hledáme!

Do lékárenského řetězce hledáme několik nových magistrů na pozici Lékárníka do Libereckého, Ústeckého, Středočeského, Karlovarského, Jihočeského kraje nebo na Vysočinu.

Náplň práce

  • Kontrola a výdej léků
  • Konzultace s lékaři a pacienty
  • Příprava léčiv
  • Zodpovědnost za expiraci léků

Nabízíme

  • Příspěvek na přestěhování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Tábory pro děti zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na oblečení
  • Místo výkonu práce: Liberecký, Ústecký, Středočeský, Jihočeský, Karlovarský, Plzeňský kraj

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru Farmacie
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC - MS Office, lélárenské programy (např. Lekis...)
  • Ochotu pracovat v kolektivu a vzdělávat se

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Radka Starostová

Telefon: +420 734713297

Kód: 8491

Místo práce: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé