F&B Manager

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

5* Hotel Růže v Českém Krumlově je situován v bývalé jezuitské koleji ze 16. století v unikátním historickém centru města, které je zapsáno na seznam UNESCO. Nabízí 70 pokojů a restauraci s letní terasou, kde jsou servírovány vybrané speciality české a mezinárodní kuchyně. V hotelu se nachází konferenční centrum s kapacitou až 200 osob a Wellness centrum, které nabízí jedinečnou atmosféru a procedury.

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem 3 hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Pro hotely Růže a Old Inn v Českém Krumlově, hledá nového kolegu/gyni na pozici:

F&B Manager

Požadujeme:

• minimálně 3-5 let praxe na obdobné pozici

• výborné komunikační a organizační schopnosti

• anglický jazyk slovem i písmem podmínkou

• zkušenost s kalkulacemi, finanční přehled

• přirozená autorita, vedení a motivace týmu

• samostatnost, rozhodnost, loajálnost.

Náplň práce:

• zajišťování plynulého chodu všech stravovacích středisek

• vedení týmu lidí v oddělení F&B

• sestavování menu a jeho kalkulace

• nábor a zaučení vhodného personálu

• výběr dodavatelů pro celý stravovací komplex

• příprava marketingového plánu na sezónu v daném regionu

• dohled nad dodržováním stanovených standardů

• plnění rozpočtu na dané oddělení

• hlášení výsledků vedení společnosti.

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti, hlavní pracovní poměr

• možnost seberealizace a osobního rozvoje

• odpovídající finanční ohodnocení

• atraktivní pracovní prostředí v centru Českého Krumlova

• závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

• zaměstnanecké slevy na služby hotelu

• 5 dnů sick days

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis.  Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Romana Antlová
Horní 154
381 01 Český Krumlov

Telefon: 380 772 401

Místo práce: Český Krumlov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé