MANAGER VOZOVÉHO PARKU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte samostatnou a odpovědnou práci? Máte zkušenosti v oblasti dopravy? Hovoříte anglicky nebo německy? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Logistické oddělení mezinárodní výrobní společnosti hledá kolegu na pozici MANAGER VOZOVÉHO PARKU (50.000,-Kč)

Náplň práce

  • Celková odpovědnost za vozový park společnosti
  • Zodpovědnost za vedení, hodnocení a rozvoj podřízených pracovníků
  • Zajištění nákupu, servisu a pojištění vozidel
  • Navrhování a vytváření opatření k zajištění efektivních logistických procesů
  • Kontrola využívání vozového parku
  • Pravidelný reporting jednateli společnosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou a odpovědnou práci na vedoucí pozici
  • Zaměstnanecké slevy
  • Jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměření na dopravu výhodou, nikoli podmínkou)
  • Znalost anglického NEBO německého jazyka na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti v oblasti dopravy
  • Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Ormaniecová

Telefon: +420 775787073

Kód: 12728

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé